Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma - SUTES- su kaçağı izmir,su kaçağı tespiti izmir,su tesisatçısı izmir,su tesisatı,izmir tesisat,petek temizleme,petek temizliği,su kaçakları,tuvalet tıkanıklığı açma izmir

Elektronik Cihazlar ile Su Kaçağı Kalörifer Kaçağı Kırmadan Tespit Su Kaçak Onarım Kimyasalları ile Kırmadan Tamir,Kalorifer Kombi Petek Temizleme - (0538) 785 31 91
İçeriğe git

Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık Açma
robotla lavabo tıkanıklığı açmaRobotla lavabo tıkanıklığı açma,Öncelikle bu kötü durumun oluşması için katkılarından dolayı ev hanımlarına teşekkür ediyorum. Mutfak giderini adeta bir çöp poşeti gibi kullanıp acaba bu lavabo niye tıkandı soran ev hanımları problemi uzaklarda aramasınlar. Su çekip götürüyor diye lavabonun içine her türlü yemek artığını, yemek yağlarını, tabaklardan arta kalanları mutfak evyesinin içine döküp tıkanmamasını beklemeyin. Lavabo gideri dediğimiz yapı kimsenin görmediği 5 cm çapında borudan fazlası değildir. 10 yıl gibi kısa sürede lavabonun giderini tıkamayı başaran ev hanımlarını tebrik etmek gerekiyor. Neden 10 yıl diyorum yaklaşık 25 yıldır çabuk tıkanma yapmayan kireç tutmayan pvc borular kullanıldığı halde bu tarz tıkanmalarla karşılaşıyoruz. Tabi bütün tıkanmaların sebepleri sadece kullanıcılardan kaynaklanmayabiliyor bazen de uzman tesisatçı dediğimiz ustaların evin içerisinde metrelerce gider borusunu dolaştırıp sonrada uzman bir teknikle ana boruya bağlantı yapmaları tıkanmaya sebep olan etkenlerden biridir. Şunu çok iyi bilmenizi istiyorum itina ile döşenen bir atık su borusu dikkatli bir şekilde kullanıldığında yaklaşık 20 yıl tıkanma yapmaz. Bu bilgileri verdikten sonra merakla beklediğiniz lavabo açma tekniklerini kolaydan başlayarak anlatmaya çalışacağım.
  • Pompalama tekniği kullanılarak lavabo tıkanıklığı açma
Evlerde en fazla kullanılan bu yöntemle sonuç almak en basit yoldur. Hepimizin bildiği bu tekniği bazen elimizi pompa gibi aşağı yukarı hareketlerle kullanarak tıkanıklığı açabiliriz. Fakat pompalama yaparak açılan tıkanmalar çok ileride olmayan tıkanıklıkları açmak için tercih edilmelidir. Sıcak su kullanıldığında daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.
Tıkanmış olan lavabo mutfak ve tuvalet borularınızı robotlu cihazlar ile kırmadan açıyoruz

Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren bu durumun oluşmasında Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekanlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Bir pis su tesisatı tıkanması size tahmin ettiğinizden daha fazla sorun yaşatır. Atık su borularında robotla lavabo tıkanıklığı açma işlemi kameralı ve tam teşkilatlı uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Lavabo gideri açma çeşitli lavabo açıcılar ve profesyonel kırmadan lavabo açan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Lavabo giderlerinden su geri taşma yaptığında boru içerisine göndereceğimiz lavabo açma makinesi ile kırmadan tıkalı borunuzu açabiliriz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gider borularının bağlı olduğu çatalın son bağlantı noktasında bulunan kapalı dirseklerde genelde tıkanma meydana gelir. Lavabom tıkandı diyerek sakın paniğe kapılmayın. Geçici tıkanıklığa karşı lavabo aç kullanarak çözüm bulabilirsiniz, fakat su tesisat borusunun içerisinde kalıplaşmış tortular için robotla açmaktan başka çare yoktur. Robotla lavabo atık su giderlerinde tıkanıklık açma servisimiz tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Lavabo borularında tıkanıklığı kırmadan robotla açan makineler var. Tuvalete kaçırdığınız bir bez  borunun etrafına dolaşıp tuvalet borusunun önünü kapattığında giderden sular taşmaya başlar. Tıkanmış bir lavabo borusu ve tıkanık bir lavabo gideri açma için marketlerde satılan lavabo aç tarzı kimyasallar denedikten sonra bizi arayın. Basit lavabo tıkanıklığı bu tür kimyevi maddelerle açılabilir. Biz robotla kırmadan lavabo tıkanıklığı açıyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde aşırı yağlanma olmuş lavabo giderlerinde basınçlı yıkama su jeti makinesi ile temizlik yapıyoruz. Bu sayede gider boruları yağdan tamamen tıkanmış da olsa yıkama yapılınca boru ilk günkü temiz haline
Evinizde ki gider tıkanıklıkları inanılmaz sıkıntılara yol açabiliyor. Özellikle yaz aylarında giderlerde oluşan tıkanmalar sebebiyle mutfak evye giderlerinde dayanılmaz kokular oluşabiliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor. Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekanlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.
Kamerasız tıkanıklık açılmaz. Neden mi?
Firmamızdan çağırdığınız personel dahil kamerasız tıkanıklık açmaya gelen olursa içeri almayın.
İnsanlar hep yüzeysel düşünürler, benim borudaki tıkanıklık açılsın da ister kameralı ister kamerasız deyip geçmeyin. Kamera ne işe yarar? Kanal açma robotu denilen makine ile tıkanıklık açılır, çokta güzel giderlerinizden su gitmeye başlar. Dakikalarca su dökülür hiç bir sorun yaşanmadığı anlaşılır, tıkanıklık açıldı diyerek işlem bitirilir. Eskiden kamerasız açılan tıkanıklıkların çoğu 15 veya 20 gün sonra tekrar tıkanırdı nedeni açtığımız boruda ufak tefek kalıntılar kalabiliyordu tabi kamera sistemimiz olmadığı için boruda pislik kalmış mı boru neden tıkanmış içerisinde yağlanma var mı veya borunun içerisinde tahta veya inşaat zamanından kalma pislik var mı göremiyorduk. Ama şimdi açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile ne kadar tıkanıklığı açmışız görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmadan nerede pislik kalmış o noktaya tekrar makineyi gönderiyoruz. Doğal olarak kamera olmadan yapılan iş tamamen doğru yapıldı mı bilinemiyor. Kamera sisteminin önemi de buradan geliyor.
Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yeni açılan lavabo tıkanıklığı açma İzmir servisimiz ile kameralı bir şekilde çalışmaktadır. Tıkanan lavabo borularını artık kırmadan gönül rahatlığı içerisinde sizler için açabiliriz. Sizde kırma dökme derdinden kurtulursunuz. Lavabo gideriniz sürekli tıkanıyor ve bir çözüm bulamıyorsanız artık size İzmir’de garantili yardım edecek bir İzmir lavabo açma firması var. Profesyonel ustalardan oluşan kadromuz kalıcı çözümler bulmak için bir telefon uzağınızda.
Lavabolar Neden Tıkanır?
– Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir. Lavabo tıkandı ne yapmalıyım? Firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.
Lavabo gider borusunda zincir sistemle boru iç temizliğini yapıyoruz. Boruya yapışarak katman ve tortu oluşturan yağlar tamamen temizlenebilir.
Tabi ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluyorsunuz. Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirlenmeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle İstanbul tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.
Tıkanıklık açan kişilerin firma olup olmadıklarına dikkat ediniz. Sabit telefon numarası olmayan ve size abartılı garantiler veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
Tıkanıklık açmak için özel robotlar ile evinizde veya iş yerinizde hiçbir yeri kırmıyoruz. Kamera ile açılan tıkanıklığı görüntülüyoruz. Tıkanıklığa sebep olan şeyleri görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul tesisat bünyesinde bulunmaktadır.
Tıkanıklık Açma Firması
Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma faaliyetleri gösteren İstanbul tesisat kanalizasyon giderlerinde %99 varan temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tıkanık gideri rotheneberger, ridgid ve rems marka kanal açma makineleri yardımı ile 30 dakika ile 90 dakika arası bir zaman aralığında açmaktayız. Pimaşlardaki tıkanmaları kamera görüntüsü alarak boruda herhangi bir kırık var mı? Tıkanmaya ne sebep olmuş veya kanalizasyona giden boruda yeterli eğim verilmiş mi kontrol ediyoruz.
Tıkanan lavaboları açmak için ne yapılmalı?
El yıkama lavabosu ve bulaşık yıkadığınız mutfak lavabosu boruları atık su gider pimaşlarına bağlanmaktadır. Düzgün bir şekilde döşenmeyen lavabo borularında suyun doğru bir şekilde gitmemesi sonucu tıkanmalar oluşur. Aşırı yağlanan lavabo giderlerini yıkatmak gerekir. Restourant, lokanta kısacası yemek sektörüyle hizmet veren firmaların çoğunun atık su gider borularında sürekli su taşmaları meydana gelir. Atık suyu kanalizasyona taşıyan lavabo borusu atılan yemek yağlarından dolayı tıkanır. Tıkanmalara en büyük etken yemek artıkları içerisinde yer alan yağ tabalarının borunun etrafına yapışmasıdır. Bu tür yağlanmaları öyle asit tarzı kimyevi maddelerle çözemezsiniz. Komple tadilat yaptırmak yerine pimaş yıkama hizmetini kullanabilirsiniz. Evlerde hanımlarda bu dertten muzdarip. Ortalama 15 yılı dolduran atık su giderlerini kırdırarak çözüm arıyorlar. Basınçlı su jeti ile yıkama yaptırmak en ideal çözümdür. Bazı müşterilerimiz lavabo tıkanıklığı açma fiyatı daha uygun olduğu için sadece tıkanıklığı açıp görüntüleme yaptırmıyor. İşin devamında birde yıkama yaptırsalar aslında daha ucuza gelecek farkında değiller. Neden mi öğlen saatinde bulaşıklar yığılmış lavabonun suyunu açamadığınızı düşünün. Musluğu açtığınızda giderlerden su geri gelmeye başlıyor ve müşterilerinize hizmet veremiyorsunuz. O günü zararla kapatmak yerine 6 ayda bir gider borularınızı temizletin. Bakım anlaşması yaptığımız firmalara %25 indirim uygulamaktayız. Bu müşterilerimizin lavaboları gece bile tıkansa hizmet veriyoruz.
Lavabo açma fiyatları ücretsiz kamera görüntüleme hizmeti içerisinde verilmektedir.  Lavabo giderinin içinde görüntü alarak tıkanmaya nelerin sebep olduğunu açıklıyoruz. Tadilat masrafından çok daha ucuza gelen lavabo tıkanıklığı açma işlemini en uygun yapan şirketler arasındayız. Tuvalet tıkanıklığında kullanılan özel aletler bütün ekiplerimizde mevcuttur.
Tıkalı lavabo borularını açmak için en etkili çözüm tıkanıklık açma makinesiyle müdahale etmekten geçer. Yağlanma yapan gider borusu suyu yavaş çekmeye başladığında ilerde tıkanıklığın habercisi olabilir. Tıkanma yaşanan evin bütün halıları kirli suyla yıkanmadan mutlaka tıkanıklığı açtırın. Ana borularda yaşanan lavabo tıkanmalarına karşı her yıl gider borularında kamera görüntülemesi yaptırın.
İçeriğe dön