Su Tesisatçısı İzmir, Su Kaçağı Tespit Firması - SUTES- su kaçağı izmir,su kaçağı tespiti izmir,su tesisatçısı izmir,su tesisatı,izmir tesisat,petek temizleme,petek temizliği,su kaçakları,tuvalet tıkanıklığı açma izmir

Elektronik Cihazlar ile Su Kaçağı Kalörifer Kaçağı Kırmadan Tespit Su Kaçak Onarım Kimyasalları ile Kırmadan Tamir,Kalorifer Kombi Petek Temizleme - (0538) 785 31 91
İçeriğe git

Su Tesisatçısı İzmir, Su Kaçağı Tespit Firması

Su Kaçağı Tespiti
su tesisatçısı izmir
Su tesisatçısı izmir,binalarda oluşan su kaçağı su sızıntılarını bilgisayarlı sistem elektronik cihazlar ile kırmadan dökmeden evinize zarar vermeden izmirin ilk su kaçağı tespiti yapan firması SUTES siz değerli müşterilerimize İzmirin ilçelerine herhangi bir fiyat farkı gözetmeksizin hizmet sunmaktadır.
Su Tesisatçısı İhtiyacınızda Yanınızdayız
Tesisat borularının arızalanması, borularda veya pimaşta biriken pislikler tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Bu durum da beraberinde istenmeyen kokular başta olmak üzere birçok sorunu getirmektedir. Teknolojinin bu kadar gelişmediği dönemlerde gereksiz kırımlar, fazla zaman kaybı, birden fazla su tesisatçısı çağırma gibi durumların olduğu tıkanıklıklar; artık teknolojinin gelişmesi ile son model ekipmanların kullanılmasını sağlamış ve bu saydığımız olumsuz durumlardan siz müşterilerimizi kurtarmıştır. Artık hem sizleri kısa sürede bu tıkanıklardan kurtararak memnuniyetinizi sağlıyor, hem de uygun fiyat hizmetimizle bu hizmeti bizlerden almanızı sağlıyoruz.
Hizmetlerimiz Nelerdir?
 • Tıkalı pimaş açma
 • Su kaçağı tespiti ve onarımı
 • Kamera ile su kaçağı bulma
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Su sızıntısı tamiri
 • Tuvalet ve Klozetlerin Tıkanmasına Sebep Olan Etkenler
  • Islak mendillerin gidere atılması
 • Fazla kopartılarak atılan tuvalet kâğıtları
 • Erimeyen havlu kâğıtların gidere atılması
 • Çimento, alçı gibi bazı kalıtsal maddelerin tuvalete atılması
 • Temizlik bezleri, çocuk bezleri ve pedlerin gidere atılması tuvalet ve klozetlerin tıkanmasına sebep olur.
 • Tespit Aşamamız
  Tıkanmış borularda karşımıza çıkan en büyük sorun yanlış yapılan kırımlardır. Bu yanlış kırımları engellemek için teknolojik ekipmanlarımızı kullanarak sizleri bu durumdan kurtarıyor ve noktasal tespit ile direkt sorunun merkezine odaklanıyoruz. Bu işlem için kameralı ve hassas dinleme cihazlarını kullanıyoruz. Deneyimli personellerimizin kullandığı hassas dinleme cihazları da dahil olmak üzere birçok ekipmanımızla sorunlu yerdeki problemi kısa sürede çözüyor ve gereksiz hasar ve kırımın sebep olacağı durumdan sizleri kurtarıyoruz.
  Noktasal Tespit İle Hasar Giderme
  Tuvalet ve klozet tıkanıklıkları çok fazla pis kokuya sebep olmakta, hatta kimi zaman geri tepme olayı olmakta ve tıkanıklık sonucu biriken pislik tuvalet veya klozetten dışarı çıkmaktadır. Kameralı sistemler ve dinleme cihazları sayesinde bu durumu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Peki, hiçbir zaman karşılaşmak istemediğimiz ve kâbusumuz olan tıkalı hela taşı nasıl açılır? Tıkanan tuvaletleri açma işlemine geçmeden önce gideri tıkayan sebebi bulmak için kameralı görüntüleme cihazları ile sorunlu bölgeyi tespit ediyor ve kısa sürede tuvaletin tıkanmasına sebep olan atıklar ve nesneler görüntülenir. Tuvalet tıkanıklığının durumuna göre uygulanacak işlem belirlenir. Daha sonra hiçbir kırım işlemi uygulanmadan tıkanıklığa sebep olan nesne ortadan kaldırılır ve gider hattını kontrol edilerek işleme son verilir. Böylece uygun fiyatlarla çok kısa sürede tıkanıklık problemleriniz başta olmak üzere birçok sorununuza son verilir.


  İçeriğe dön