Su kaçağını En Az Hasarla Onarıyoruz - SUTES- su kaçağı izmir,su kaçağı tespiti izmir,su tesisatçısı izmir,su tesisatı,izmir tesisat,petek temizleme,petek temizliği,su kaçakları,tuvalet tıkanıklığı açma izmir

Elektronik Cihazlar ile Su Kaçağı Kalörifer Kaçağı Kırmadan Tespit Su Kaçak Onarım Kimyasalları ile Kırmadan Tamir,Kalorifer Kombi Petek Temizleme - (0538) 785 31 91
İçeriğe git

Su kaçağını En Az Hasarla Onarıyoruz

Su Kaçak
Su Kaçağını En Az Hasarla Onarıyoruz
Su kaçağı en çok korkulan ve hasara olan sorunlardan biridir. Özellikle de çok katlı evlerde su kaçaklarından kaynaklı sorunları çözmek uzman kadromuz ile çok kolay çözülmektedir. Önce ki yıllarda su kaçakları ya da su tıkanıklıkları birçok tadilat sorununu da ortaya çıkarmaktaydı. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile tesisat sorunlarınız çok kolay çözülmektedir. Uzman kadromuz bize ulaşmanız halinde kısa sürede adresinize gelerek gerektiği durumlarda cihazla su kaçağı bulma işlemini yaparak kırarak kaçağı aramaya son veriyor.
Firmamızda Ki Hizmetlerimiz Sizi Mutlu Edecek
Gelişen teknolojiyi de takip ederek sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için takip ediyoruz. Dünya da su tesisatçıları teknolojiyi takip ederek kendilerini geliştirmekte, fakat ülkemizde maalesef böyle olmuyor. Firmamızda bu gelişimi yakından takip ederek Cihazla su kaçağı tespiti ve dünya standartlarında hizmet sunuyor. Özellikle de ev hanımları için su kaçağı ve tıkanıklığı en büyük korkuları olmuştur. Su kaçağının ya da tıkanıklığının ne zaman olacağı hiç belli olmuyor. Bu gibi durumlarda bizlere ulaşmanız halinde sizlere en yakın işinde uzman ve tecrübeli ekibimizi göndererek sorunlarınızı sizlere en az hasarla çözüme kavuşturuyoruz.
Önce Durum Tespiti Yapıyoruz
Uzman ekibimiz adresinize geldiğinde önce durum tespiti yapıyor. İşinde uzman ve teknik bilgilere sahip çalışanlarımız öncelikle durum tespiti yaparak nasıl bir yol izleyeceklerini belirleyerek gerekli olan incelemeleri yaparlar. Daha sonra ise tıkanıklığın neden olduğu ana sebep belirlenmek üzere teknolojik cihazlarımız ile gerekli tespitler yapılmaktadır.
Kameralı ve hassas dinleme cihazlarımız ile tıkanıklığın olduğu giderde inceleme yapan ekiplerimiz kırmadan ve hasar vermeden Cihazla kırmadan su kaçağı bulma işlemini yapıyorlar. Tespit edilen tıkanık bölge belirlendiğinde ise gerekiyorsa kameralı sistem ile tıkanmaya neden olan cisim ya da atıklara göre hasarsız tıkanık bölgeyi açıyorlar. Ancak tüm tecrübelerimiz ve imkânlar çerçevesinde tıkanık bölge açılamıyorsa, hassas dinleme cihazlarımız ile tıkanık bölge belirleniyor ve tek bir nokta kırılarak tıkanık bölge açılmaktadır.
Böylece tıkanık sorununuzu sizin için tüm imkanlarımızı kullanarak en az hasar ile çözüyor ve sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için çalışıyoruz.

İçeriğe dön